در ایران، شبکه اجتماعی لینکدین کمتر جا افتاده است اما این شبکه اجتماعی به دلیل اینکه افراد را بر اساس حرفه و شغل آنها دسته بندی می کند برای برخی از کسب و کارها می تواند ابزار بازاریابی قدرتمندی باشد. شما میتوانید با ایجاد گروه ها و صفحات مختلف برای کسب و کار خود به شبکه سازی بپردازید، افراد را بر اساس شغل آنها و احتمالا علایقشان سرچ کنید و مشتریان هدف خود دست بیابید. اما در لینکدین ابزارهای تحلیلی وجود دارد که کاربرد آنها برای بسیاری از کاربران گنگ است. در این پست قصد داریم به این ابزارها بپردازیم. وقتی شما در صفحه شرکتی خود یک پست قرار می دهید. در زیر آن پست اعدادی درج می شوند که از این ابزارها می توانید برای تحلیل میزان جذابیت پست های خود استفاده نمایید. این ابزارها عبارتند از interactions، impression و clicks.
۱ـ interaction یا تعامل
Interaction شامل تمام لایک ها، کامنت ها و اشتراک گذاری هایی است که در مورد یک پست خاص انجام شده است. توجه به این عدد می تواند به شناخت علاقه مندی های مخاطبان شما کمک کند. برای افزایش آن می توانید از کارمندان خود بخواهید پست های شما را لایک، یا اشتراک گذاری نمایند.
۲ـ impression یا تأثیر
Impression نشان می دهد که پست شما چند بار دیده شده است. اگر شما مسیر درستی را در انتخاب محتوای خود در پیش گرفته باشید، میزان تأثیر شما باید رو به افزایش باشد.
۳ـ clicks یا کلیک
با دنبال کردن تعداد کلیک ها می توانید به میزان جذابیت پست های خود پی ببرید.

Add comment

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد