اگر از یک بازاریاب یا یک صاحب کسب و کار سوال کنید که آرزوی شما چیست؟ میگویند مشتریان بیشتر. اما چیزی که اغلب بعد از مشتری در لیست آرزوهای آنها قرار می گیرد، بازدید بیشتر وب سایت آنهاست. در واقع شما به عنوان صاحب یک کسب و کار ابتدا باید روش افزایش بازدید وب سایت خود را بیاموزید، سپس به فکر تبدیل بازدید کنندگان به مشتری باشید. راه های مختلفی برای افزایش بازدید وب سایت وجود دارد که در این پست و دو پست بعدی به طور مفصل این روش ها را شرح می دهیم.
۱ـ تبلیغات
این مورد خیلی واضح است، بنابراین ما اول به آن می پردازیم. جستجوی پرداخت شده، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و تبلیغات بنری همگی راه های عالی جذب بازدید کننده، ساختن برند شما و قرار دادن سایت شما در پیش روی مردم می باشد. استراتژی های پرداخت هزینه تبلیغات خود را متناسب با اهدافتان تنظیم کنید. آیا شما فقط به دنبال افزایش بازدید هستید یا به دنبال افزایش تعداد مکالمه نیز می گردید؟ هر کانال تبلیغاتی مزایا و معایب خود را دارد، بنابراین قبل از اینکه کارت اعتباری خود را از جیبتان دربیاورید، به دقت به اهداف خود فکر کنید.
اگر شما به دنبال بازدید بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر هستید، شما به تعدادی کلید واژه تجاری به عنوان قسمتی از استراتژی تبلیغات خود نیاز دارید. درست است که رقابت بر سر این کلیدواژه ها زیاد است اما بازدهی آن ارزشش را دارد.
۲ـ اجتماعی باشید!
این کافی نیست شما محتوای عالی تولید کنید و امیدوار باشید مردم شما را پیدا کنند. شما باید فعال باشید. یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدید استفاده از شبکه های اجتماعی برای معرفی محتوای شماست. تویتر برای نوشته های کوتاه و لینک عالی است. گوگل پلاس می تواند به سایت شما کمک کند تا در نتایج سرچ بالا بیاید. اگر شما یک شرکت تولید محصولات B2B هستید، یک ایده استفاده از شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری عکس مانند اینستاگرام است.
۳ـ ترکیب کنید
هیچ فرمول جدایی برای موفقیت بازاریابی محتوایی وجود ندارد علی رغم آنچه برخی از شما باور دارید. به همین دلیل توصیه می شود که به طول و ساختار محتوای خود را تنوع دهید تا برای خوانندگان مختلف قابل استفاده باشد. مطالب کوتاه متفرقه، وبلاگ خبر محور با مطالب بلند و یا استفاده از ویدئوها، اینفوگرافیک ها و قطعات مبتنی و داده بسیار مفید هستند.
۴ـ سرتیترهای غیر قابل مقاومت بنویسید
سرتیترها یکی از مهم ترین بخش های محتوا هستند. بدون یک سرتیتر متقاعد کننده، بهترین محتوا نیز خوانده نمی شود. بنابراین هنر سرتیتر نویسی را یاد بگیرید. نویسندگان بزرگ معمولا برای نوشته خود چندین سرتیتر مینویسند و در نهایت یکی را انتخاب می کنند. بنابراین قبل از اینکه دکمه «انتشار» را فشار دهید به خوبی بر روی تیترهای خود فکر کنید.
۵ـ به سئوی on-page توجه نمائید
آیا فکر می کنید سئو مرده است؟ به شما توصیه میکنیم که بیشتر فکر کنید. بهینه کردن محتوای شما برای موتورهای جستجو هنوز یک کار ارزشمند است. آیا در محتوای خود از تصاویر کافی استفاده می کنید؟ آیا لینک های داخلی برای پست های جدید ایجاد می کنید؟ در مورد توضیحات متا چطور؟ بهینه سازی برای سئوی on-page سال ها طول نمی کشد و همچنین می تواند ترافیک سایت شما را به خوبی افزایش دهد.
۶ـ کلید واژه های دنبال دار را هدف قرار دهید.
آیا کلید واژه های اصلی کسب و کار شما پوشش داده شده است؟ الان زمان آن است که کلیدواژه های دنباله دار را نیز هدف قرار دهید. کلید واژه های دنباله دار، کلیدواژه های دنبال دار برای اکثر سایت های جستجو محاسبه می شود، این بدان معنی است که اگر به آنها توجه نکنید، بخشی از هزینه سرچ و سئوی خود را از دست داده اید.
۷ـ وبلاگ نویسی مهمان را آغاز کنید.
قبل از اینکه شما بگویید نه، باید بگوییم که علی رغم آنچه شما شنیده اید، وبلاگ نویسی مهمان هنوز نمرده است. قرار دادن یک پست مهمان روی یک سایت معروف بازدید سایت شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند و برند شما را بر سر زبان ها می اندازد.
۸ـ از دیگران دعوت کنید تا به عنوان مهمان در وبلاگ شما پست بگذارند.
وبلاگ نویسی مهمان یک جاده دو طرفه است. علاوه بر ارسال پست برای دیگران از افراد اطراف خود بخواهید تا برای وب سایت شما مطلب بفرستند. آنها تمایل دارند که لینک سایتی که در آن مطلب نوشته اند را برای دیگران ارسال نمایند و این، خود خوانندگان جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد. فقط از این مطمئن شوید که پست ها دارای کیفیت بالایی هستند زیرا گوگل پست های مهمان کم کیفیت را پایین می آورد.
۹ـ مطالب را در لینکدین به استراک بگذارید:
لینکدین اکنون به بیش از یک شبکه برای یافتن شغل تبدیل شده است. بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای جهان امروزه ارزش پست گذاشتن را دارد که و این نشان می دهد شما باید در لینکدین بر اساس یک نظم مشخصی پست بگذارید. این کار باعث افزایش بازدید سایت شما به موازات افزایش بازدید همکاران از پروفایل شما می باشد البته اگر دنبال کنندگان متوسط به بالایی داشته باشید.
در قسمت های بعدی، ادامه تکنیک های افزایش بازدید وب سایت را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

Add comment

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد