طراحی سایت

شرکت فناوران ایده آرا به کمک متخصصین و طراحان مجربی که در اختیار دارد، آماده طراحی و برنامه نویسی سایت های شرکتی، خدماتی و فروشگاه های اینترنتی می باشد. ضمن اینکه با استفاده از خدمات طراحی سایت شرکت ایده آرا می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان در زمینه کسب و کار خود که توسط متخصصین مدیریت تجارت الکترونیک انجام می شود بهره مند شوید.
  • طراحی سایت مطابق با نیاز شما
  • استفاده از HTML5 ، CSS3 ، AJAX
  • طراحی سایت Full Responsive
  • مشاوره رایگان
idearaa_webdesign

چرا باید یک سایت داشته باشیم؟

شما با طراحی سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید، آنها را از آخرین تغییرات محصول خود مطلع کنید. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این فضا یعنی از دست دادن مشتریان و بازاری که سود آوری بیشمار برایتان خواهد داشت
شما با صرف یکبار هزینه ، که در مقابل سایر هزینه های تبلیغ رقم بسیار پایینی است صاحب وب سایتی می شوید که برای بقا در بازار امروز امری واجب است. از مزیت های داشتن وب سایت می توان نکات زیر را اشاره کرد:

why

برخی امکانات سایت های طراحی شده توسط شرکت فناوران ایده آرا

واکنش گرا بودن

یکی از مهمترین مباحث سئو و بازدهی بیشتر سایت های امروزی، مبحث واکنش گرا بودن یا Full Responsive بودن یک سایت است. این قابلیت به بازدید کننده امکان بازکردن سایت در تلفن همراه ، تبلت ، یا هر دستگاهی با هر اندازه صفحه نمایش را به درستی و به صورت شکیل خواهد داد.
در این دوره از زمان اگر یک سایت این قابلیت را نداشته باشد از نظر کاربران سایتی قدیمی محسوب می شود.
موتورهای جستجو نیز از این قابلیت استقبال کرده و رتبه سایت شما را در جستجو های خود افزایش می دهند.

طراحی کاربرپسند

کسی نمی تواند لازمه وجود تصاویر و طرح های گرافیکی را در یک سایت انکار نماید.
همه ما به عنوان کاربران اینترنت می دانیم که سایتی موفق است که علاوه بر محتوا و سرعت بارگزاری، از گرافیک جذابی بهره برده باشد. از این رو ما این اصل را مبنای کار خود قرار داده و با اتکا بر تیم طراحی خود می توانیم توان طراحی خود را به نمایش بگذاریم.
ما بر مبنای سلیقه مشتریان و درنظر گرفتن سلیقه بازدیدکنندگان و مخاطبان سعی می کنیم طراحی مناسبی را در حوزه مربوطه را ارائه دهیم.

راه اندازی سریع

ممکن است شما لحظه ای به فکر داشتن سایت برای شرکت یا کسب و کار خود افتاده باشید که زمان زیادی نداشته باشید تا بتوانید حداقل آدرس سایت را در تبلیغات خود به کار ببرید و بعد از دیده شدن تبلیغات نیاز باشد که سایت مشکلی نداشته باشد.
همه این موارد، جزئی از تصمیماتی هستند که ما برای سرعت بخشیدن به پروسه طراحی و راه اندازه سایت و سئو شما در نظر می گیریم.
تکنولوژی با سرعت زیاد در حال پیشرفت است و خدمات وابسته به آن نیز باید هر چه سریع تر انجام شوند و از طرفی سرعت در بارگزاری هم نکته ای است که باید در نظر گرفت.

استفاده از تکنولوژی روز

تکنولوژی همواره در حال رشد است. فناوری کدنویسی سایت ها هم از زمان پیدایش اینترنت بسته به نیازهای کاربران همواره رو به پیشرفت بوده و هست.
چند سالی است که در کدنویسی سایت ها علاوه بر پلتفرم های اصلی در رابط کاربری از HTML5 و CSS3 استفاده می شود. این واژه ها و تعابیر به کاربران شما وب سایتی زیباتر با تحرک و پویایی بیشتر را ارائه می دهند. ما در شرکت فناوران ایده آرا منتظر تکنولوژی های جدیدتری در طراحی سایت هستیم تا به سرعت در کار خود از آنها نیز بهره ببریم.

ایده پردازی

همان طور که از نام شرکت بر می آید ایده پردازی دغدغه اصلی ما بوده است. شرکت فناوران ایده آرا با هدف متحول سازی کسب و کارهای اینترنتی شروع به کار کرد. ما معمولا نمی گوییم شما سایت داشته باشید، بلکه ممکن است بگوییم تا وقتی که ایده ای برای درآمد در سایت خود ندارید سایت نداشته باشید.
ما قبل از شروع به طراحی سایت ایده ی اصلی آن را پیدا کرده ایم و بعد به شما پیشنهاد می دهیم. این تفاوت اصلی داشتن سایت پربازده و داشتن سایت معمولی است.

پشتیبانی فنی

تمام ماجرا در اینجا تمام نمی شود. شما در مرحله اول و بعد از آشنایی با ما سایتی به دست آورده اید که چیزی از درونمایه آن نمی دانید. حال وظیفه ماست که در خدمت شما باشیم و سایت های شما را پشتیبانی کنیم. باید بدانید در تمام دنیا یک سایت ممکن است از طرف سرور یا کدهای نرم افزاری به صورت فنی با مشکل مواجه شود، بدون شک ما نیاز به برطرف نمودن مشکلات را از پیش مشاهده کرده و پشتیبانی خود را دریغ نخواهیم کرد.

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد