طراحی گرافیک و چاپ

graphic_design

عکاسی صنعتی

عکاسی یکی از مهمترین واثرگذارترین بخش کتاب تبلیغاتی می باشد.
واحد فتوگرافی شرکت فناوران ایده آرا با دردست داشتن تجهیزات حرفـه ای و با بهره گیری از توان فـردی پرسنل مجـرب خود توانسته دیدگاه علمی ، صنعتی و هنــری را در کارهـای خود به کار گیرد و با بررسی نکــات سطح ، فرم بافت ، فضا ، رنگ و نور مشتـری را ترغیب و تشویق به خرید و استفاده از محصول نماید.

طراحی گرافیک

گرافیک حیطه‌ای از هنرهای تجسمی است که دارای کاربردهای متنوّع و گسترده‌ای است. گرافیک یا به عبارت کاملتر طراحی گرافیک (Graphic Design) ، به کارگیری تکنیکهای مختلف خلق آثار دوبعدی بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و… است که در جهت رساندن پیامی خاص به بیننده انجام بپذیرد.
یکی از نقاط قـوت شرکت فناوران ایده آرا واحـد طراحی می باشــد که با جمع آوری گرافیست های حرفه ای و خلاق همواره توانستـه است با ارائه طرح های بدیع و زیبا در زمینه طراحی و چیدمان محصولات نهایت رضایت مشتری را بدست آورد.

چاپ و صحافی

این دپارتمان با در اختیار داشتن ماشین‌های پیشرفته افست ، JTO ، تک ورقی ، ۵/۱ ورقی، ۲ ورقی و ۵/۴ ورقی یك رنگ، دو رنگ، دو رو (ZP)، چهاررنگ و پنج رنگ و ماشین‌های لترپرس و ملخی، انجام كارهای چاپی متنوع را برعهده دارد.همراهی کارکنان کارآزموده، باتجربه و ماهر در زمینه چاپ موجب شده است تا كارهای چاپی از کیفیت بسیار مطلوب برخوردار باشند. همین امتیاز امكان انجام كارهای خلاقانه را در زمینه‌های گوناگون چاپ فراهم آورده است و بی راه نخواهد بود که ادعا شود مشكلی نیست كه کارکنان مجرب شرکت توانایی حل آن را نداشته باشند.

توانایی‌های فنی و انسانی شرکت در این بخش امكان انجام هر نوع سفارش از شمارگان خرد تا کلان را در كوتاه‌ترین زمان ممكن برای سفارش‌دهنده فراهم می‌آورد.

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد