ارائه دهندگان خدمات روانشناختی نمی توانند به مردم کمکی بکنند اگر هرگز آنها را نبینند، بنابراین بازاریابی یک نقش کلیدی را در توانایی شما در رسیدن به افراد بیشتری که نیازمند خدمات شما هستند دارد. استراتژی بازاریابی صحیح برای کسب و کار شما تا اندازه ای به ماهیت و استراتژی کسب و کار شما دارد. برای مثال، یک درمانگر با به وسیله ویژگی های شخصی خود و توانایی همدلی خدمات خود را بفروشد و یک درمانگر دیگر ممکن است بر اثربخشی دسترسی به منابع تأکید داشته باشد.
در اینجا روش هایی را برای تبلیغات و بازاریابی خدمات روانشناختی مطرح می کنیم:
۱ـ از پروژه های دولتی سود ببرید:
اگر شما یک کسب و کار بزرگ با خدمات متنوع دارید، شما ممکن است بتوانید یک قرارداد دولتی برای کمک به افراد نیازمند ببندید. شما ممکن است به یک حسابدار و یک وکیل برای مشاوره شما در مورد سود ها و ریسک ها قراردادهای دولتی نیاز داشته باشید. ولی وقتی شما به یک قرارداد دست پیدا می کنید، این می تواند مشتریان بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد.
۲ـ بر روی شهرت حرفه ای سرمایه گذاری کنید.
هیچ ارائه دهنده خدمات روانشناختی نمی تواند در همه زمینه های روانشناسی تخصص داشته باشد. بنابراین تکیه بر ارجاع از طرف همکاران خود یک راه عالی برای دستیابی به کسب و کار بیشتر می باشد. به رویدادهای حرفه ای برای شبکه سازی در حرفه خود بروید و رفتن به سمینارهای آموزشی را ادامه دهید. سعی کنید در سازمان های حرفه ای در زمینه کار خود و همچنین سازمان های آنلاین عضو شوید. مطمئن شوید که همکاران شما می دانند شما چه می کنید و کدام بیماران را درمان می کنید و از اینکه بیمارانی را شما در درمان آنها ضعیف هستید به همکاران خود ارجاع دهید دریغ نکنید. این اقدام برای شما بازگشت هایی خواهد داشت.
۳ـ مشتریان راضی، رضایت خود را پخش خواهند کرد.
یک مشتری راضی یک فرصت خوب برای بازاریابی است. از مراجعان خود بخواهید یک مرور آنلاین از تجربه خود منتشر کنند اگر از خدمات دریافت شده راضی هستند، و یک تخفیف برای این ارجاعات پیشنهاد کنید. برای مثال شما ممکن است پیشنهاد کنید که به مراجعانی که دوستان خود را ارجاع می دهند، یک جلسه رایگان هدیه می دهند. یک رابطه دوستانه با مراجعان خود برقرار کنید تا از رضایت آنها آگاهی پیدا کنید. به عنوان مثال، ایمیل های آنها را سریع پاسخ دهید و به سوالات تلفنی کوتاه آنها در بین جلسات پاسخ دهید.
۴ـ خود را در فضای مجازی مطرح کنید.
بسیاری از مردم برای پیدا کردن خدمات روانشناختی در اینترنت سرچ می کنند بنابراین این خیلی خوب است که بتوانند از این طریق به اسم شما برسند. وب سایت شخصی شما و شبکه اجتماعی شما می توانند برای شما مشتریان جدیدی بیاورند. به طور مرتب در صفحه اجتماعی و وبلاگ خود مطالبی را منتشر کنید اما مطمئن شوید که پست های شما جذاب و در عین حال واقع بینانه هستند. به عنوان مثال اگر حرفه شما درمان افسردگی است، شما می توانید به صورت هفتگی مطالبی را در خصوص مقابله با افسردگی منتشری کنید. با بالا بردن این پست ها، مردم شروع می کنند به اشتراک گذاری این مطالب با دیگران و شما به این صورت تعداد زیادی مخاطب پیدا خواهید کرد که از خدمات شما آگاه می شوند.

Add comment

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد