این چارچوب ذهنی در ذهن خیلی از ما وجود دارد که ایده های تکراری، امکان موفق شدن خیلی کمتری نسبت به ایده های جدید دارند. اما این موضوع همیشه درست نیست. شما می توانید از یک ایده تکراری اما با عملکرد بهتر کسب درآمد زیادی نمایید.
به اکثر کابران اینترنت و مردم عادی اگر بگوییم اسم یک سایت تخفیف نام ببرید، اسم «تخفیفان» یا «نت برگ» را بر زبان می آورند. این موضوع درست است که این دو سایت اولین سایت ها و شاید موفق ترین سایت های تخفیف گروهی هستند. اما آنچه مهم است، این است که شما می توانید با بررسی فرایندهای کاری این سایت ها ایده هایی برای بهبود چنین کسب و کارهای داشته باشید و از یک ایده کاملا تکراری، یک کسب و کار جدید و پولساز ایجاد نمایید.
تخفیف گروهی را می‌توان شاخه‌ای از تبلیغات مدرن دانست، در واقع یک وبسایت تخفیف گروهی با ارائه نوعی متفاوت از تبلیغات، کاری می‌کند که مشتری به دنبال فروشنده باشد تا فروشنده به دنبال مشتری! (هدف اصلی بازاریابی درونگرا) این که به عنوان یک مدیر سایت به خوبی درک کنیم که ما در ایجاد و راه‌اندازی یک سایت تخفیف گروهی در چه بخشی تجارت الکترونیک قرار است فعالیت ‌کنیم بسیار مهم است زیرا ارزش و تمایز خلق شده در بخش‌های بعدی از این طرز فکر ریشه می‌گیرد. پس نتیجه این‌که یک سایت تخفیف گروهی یک نوع سیستم بازاریابی است که با ارائه راهکارها و جزئیات برای سه طرف، یعنی فروشنده، خریدار و واسطه که-سایت ما هست-، ارزش برد برد خلق می‌کند… کاربر گرامی ادامه این مطلب فقط برای مشترکین ویژه قابل دسترسی است.
اما سوال اساسی اینجاست که برای راه اندازی یک سایت تخفیف گروهی به چه چیزهای نیاز دارید؟
قبل از هر چیز باید بازار و رقبای خود را به خوبی بشناسید. توصیه می کنیم حتما چند بار از سایت های مختلف تخفیف گروهی خرید هایی انجام دهید تا با فرایند خرید، امکانات، و مشکلات احتمالی که در فرایند این کسب و کارها وجود دارد به طور کامل آشنا شوید. پی بردن به نقاط قوت و ضعف چنین سایتهایی کار پیچیده ای نیست ، کافیست از خدمات این سایتها استفاده کنید و از تخفیفهای این سایت ها استفاده کنید و نحوه عملکرد هر کدام را به دقت آنالیز کنید تا بتوانید نتیجه گیری مطلوبی از نحوه عملکرد هر کدام داشته باشید. راه اندازی چنین سایتهایی علاوه بر نیروی انسانی فعال و با روحیه بالا نیازمند سرمایه قابل توجه برای تبلیغات هم می باشد.
قدم دوم این است که یک تیم قوی بازاریابی برای خود تشکیل دهید. مهم ترین بخش یک کسب و کار تخفیف گروهی داشتن یک تیم قوی بازاریابی است.
و در نهایت سرمایه لازم برای این کار را تامین نمایید. سرمایه لازم برای یک سایت تخفیف گروهی بیشتر شامل نیروی انسانی و تبلیغات می شود که نتیجه ای که از این کار می گیرد می تواند تا حدی بستگی به میزان سرمایه گذاری شما نیز داشته باشد.

Add comment

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد