خبرهای جدید حاکی از آن است که مشتریان تمایل بیشتری به خرید آنلاین نشان می دهند. فروش آنلاین در سه سال اخیر به ۳۳ میلیارد دلار افزایش یافته است و در دو سال اخیر، خرید از طریق موبایل یک چهارم کل فروش آنلاین را تشکیل می دهد. کاربران موبایل اکنون ۳۰% افرادی که به اینترنت دسترسی دارند را در آمریکا تشکیل می دهند و در حال پیشی گرفتن از سایر کاربران می باشند. با توجه به این تغییرات شدید، آیا وب سایت شما برای فروش اینترنتی بهینه است؟ در اینجا ۷ موضوع ساده که شما می توانید انجام دهید را آورده ایم. این ۷ روش در شرکت های کسب و کار اینترنتی اجرا شده و نتایج سریعی را به همراه داشته است.

۱) یک هدف برای تجارت الکترونیک خود ایجاد نمایید.
یک هدف اصلی انتخاب کنید و بر روی آن تمرکز کنید. مانند افزایش تعداد مکالمات و یا افزایش ترافیک سایت خود.
۲) برای چیزهای صحیح هزینه کنید
در حالی که بسیاری از منابع و ابزارها مانند وردپرس و پلاگین ها به صورت رایگان در دسترس هستند، که باید از آنها استفاده کنید. اما باید خود را برای پرداخت پول برای یک طراح گرافیست، یک مدیر پروژه که می داند چطور کارها را جلو ببرد و یک شرکت طراحی وب سایت که درک درستی از اهداف شما دارد، می تواند بر اساس بودجه شما کار کنید، پیشینه موفقی دارد و توانایی تحویل کار بر اساس زمان و بودجه شما را دارد، آماده کنید.
۳) سریع تر، بهتر است
آیا اخیراً وب سایت خود را با یک گوشی هوشمند باز کرده اید؟ اگر شما تا وقتی سایتتان باز شود وقت نوشیدن یک فنجان قهوه را دارید، سایت شما خیلی کند است. تیم وب سایت شما باید بر اساس پلتفرمی که از آن استفاده می کنند، روش افزایش سرعت وب سایت را پیدا کنند.
۴) بهینه سازی وب سایت
برای خریداران موبایلی برنامه ریزی کنید. سایت شما باید بتواند بر اساس اندازه وسیله های مختلف مانند گوشی، تبلت و … قابلیت تغییر اندازه داشته باشد. از جلوه های بصری بیشتری برای افرادی که سایت را به صورت گذری نگاه می کنند استفاده کنید. مطمئن شوید که تمام کلید ها و منوهای سایت برای دسترسی کاربران راحت هستند.
۵) قیف فروش
اگر شما در حال فروش هستید، مطمئن شوید که بازدید کنندگان سایت شما در انتهای قیف فروش هستند. به عبارت دیگر آنها را به سمت بخش هایی از سایت راهنمایی کنید که توان خرید آن را دارند و آنها را با نشان دادن اجناس صرفا درخشانی که باعث نمی شوند کارت اعتباری خود را از جیبشان در بیاورد خسته نکنید.
۶) پیشنهاد حمل و نقل رایگان
تحقیقات نشان می دهد این مورد از مسائلی است که بازدید کنندگان را به خریدار تبدیل می کنند. مانند آمازون و زاپوس. اگر بتوانید این مورد را متناسب با مدل کسب و کار خود تطبیق دهید بسیار موثر خواهد بود.
۷) بر روی سئو تمرکز کنید:
بر روش محتوای صحیح و زیاد سرمایه گذاری کنید. ویدئو امتیاز بیشتری نسبت به نوشته در موتورهای جستجو دارد و تاثیر بلند مدت بیشتری روی سئو می گذارد.

Add comment

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد