درباره ما

شرکت فناوران ایده آرا

شرکت دانش بنیان «فناوران ایده آرا» از تاریخ ۱ تیرماه ۱۳۹۴ کار خود را در زمینه راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی آغاز نموده است. از جمله فعالیت های این شرکت می توان به خدمات مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی، مشارکت در راه اندازی کسب و کار اینترنتی، راه اندازی کسب و کارهای آنلاین مستقل و انجام امور پژوهشی و آموزشی در این زمینه اشاره نمود. طراحی استانداردهای کیفی کسب و کارهای اینترنتی و اجرای استانداردهای موجود نیز از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد.

مأموریت این شرکت بهبود کیفیت خدمات و کالای ارائه شده به مشتریان از کانال اینترنت و همچنین فرهنگسازی خرید اینترنتی و حذف آسیب های موجود در این زمینه در راستای پیشرفت اقتصادی کشور می باشد. خلاقیت و نوآوری، بهبود کیفیت زندگی مشتریان و ایجاد اشتغال نیز از مهمترین ارزش های شرکت ایده آرا هستند.

این شرکت کار خود را با راه اندازی چند کسب و کار اینترنتی کوچک آغاز نموده و تمام تکنیک های افزایش بازدید، افزایش فروش، ارتباط با مشتریان و کلیه سیستم های نوآورانه ی فنی و مدیریتی را روی کسب و کارها خود به صورت آزمایشی اجرا نموده است و نتایج این تحقیقات و آزمایشات عملی را به صورت بسته های آموزشی، مشاوره ای و یا به صورت مشارکت در اختیار هم میهنان خود قرار می دهد.

از دیگر اهداف شرکت ایده آرا حرکت به سوی جهانی شدن و ایجاد و یا تصرف بازارهای جهانی می باشد. چرا که خلاقیت و نوآوری و استعدادهای مردم ایران لایق حرکت و عرضه در بازارهای جهانی است و این مهم نیاز به تلاش و کوشش دو چندان دارد.

content_marketing2

در شرکت فناوران ایده آرا اعتقاد بر این است که راه خلاقیت و نوآوری هیچ گاه به بن بست نخواهد رسید و تا بی نهایت ادامه دارد. بنابراین ما لازمه پیشرو بودن در بازار امروز را خلاقیت و نوآوری می دانیم.

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت فناوران ایده آرا می باشد